Брифінг: У Львові розпочав роботу рекрутинговий центр «Азову»
29 Березня, 2023, 14:10

У Львові розпочав роботу рекрутинговий центр «Азову»

Азовці запрошують приєднуватися до них мотивованих громадян України віком від 18 років. Новий рекрутинговий центр у Львові створений для зручності роботи з добровольцями із західних областей України – зазначив під час брифінгу Медіацентру Україна Львів Т.В.О. заступника командира по роботі з особовим складом Ілля Самойленко, позивний «Гендальф». Бригада набирає рекрутів не лише для служби в піхоті. В підрозділі є багато роботи і в не бойових підрозділах.

“Спочатку ви зв’язуєтеся з нами через наш call-center”. Заповнюється форма і призначається співбесіда. Її з рекрутом проводять ветерани нашого підрозділу, які зможуть з власного досвіду розповісти про специфіку служби в “Азові”. Ми з”ясовуємо у чому кандидат найкращий і співставляємо з нашими потребами. Якщо все підходить обом сторонам – далі оформлення документів. Для нас важлива мотивація кандидата, тому до нас можна потрапити лише, якщо сам хочеш. Після проходження 4-5 тижневого бойового курсу підготовки власне починається  служба за мобілізаційним контрактом”, – Данило Шатило, позивний «Данте», голова рекрутингу.

У львівському Рекрутинговому Центрі добровольці матимуть можливість отримати відповіді на всі питання, пов’язані зі службою в «Азові». Єдиний номер рекрутингового центру бригади НГУ «Азов» – 073 033 4308 

Повний запис дивіться на YouTube-каналі: https://youtu.be/gs8-f–SXJk

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працюватиме у режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini