Брифінг: Благодійний фестиваль на збір полегшених бронеплит для парамедикинь
18 Квітня, 2023, 15:07

У Львові проведуть благодійний фестиваль, щоб закрити збір на полегшені бронежилети для парамедикинь

В Медіацентрі Україна-Львів презентували ідею фестивалю Armor Fest, на якому планують зібрати 1 млн грн. Саме стільки не вистачає для закупівлі партії полегшених бронеплит, щоб забезпечити комфортніший захист 50-ти жінок-парамедиків, які зараз виконують завдання на фронті. З 3 мільйонів гривень зібрали вже  2 млн. 

“Для парамедиків дуже важливо мати комфортний і не важкий захист. Їм треба витягати поранених, бігати, стрибати. Медичний рюкзак також має свою вагу. І в нас є можливість замовити у США бронеплити, які  важать всього 2 кг. Ми не робимо фестиваль щоб розважитися. Наш перший меседж і те, що ми хочемо донести, – це познайомити цивільних людей із конкретними жінками, які зараз там на фронті. Це дівчата із цього списку. В наших промороликах вони розказують для чого їм потрібна ця броня і як їм важко” – Вікторія Родько, волонтерка руху VETERANKA і організаторка фестивалю Armor Fest  

Фестиваль Armor Fest розпочнеться 21 квітня у Львові. Прибуток з фестивалю буде направлено в ГО «Жіночий ветеранський рух» — VETERANKA на купівлю надлегких бронежилетів для жінок-медиків на передовій.

Придбати квитки можна за посиланням: https://secure.wayforpay.com/payment/armor_fest

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini