25 Червня, 2024, 21:20

У Києві завершився ІІІ Міжнародний форум Експертної мережі Міжнародної Кримської платформи

Протягом двох днів понад 120 експертів, державших діячів та представників медійної сфери напрацювували рекомендації щодо подальших дій експертів Мережі та співпраці між органами державної влади та експертним середовищем задля звільнення Криму та встановлення стійкого миру і забезпечення виконання норм міжнародного права.

З 2021 року Кримська платформа існує в трьох вимірах – урядовому, парламентському та експертному. Саме таке широке поле діяльності дозволяє ефективно співпрацювати з українськими та іноземними політиками та експертами, аби захищати права тих, хто постраждав від дій росії.

Крім того, експерти визначили, які проблеми наразі існують у включенні корінних народів до миробудівничого процесу та як їх можна вирішити.

Водночас експерти Кримської платформи сходяться в одному – Крим має залишатися на порядку денному світової спільноти в усіх питаннях та площинах – присутності у медіа, захисту прав корінних народів, майбутньої деокупації та реінтеграції, а також півострів потребує напрацювання окремої моделі економічного відновлення, як територія, яка тривалий час може потребувати додаткових безпекових рішень. 

#ЕкспертнаМережаКримськоїПлатформи

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini