5 Лютого, 2024, 18:42

У Києві презентували книгу «Сьогодні. Роман про двійників путіна»

У Києві відбулася презентація книги  «Сьогодні. Роман про двійників путіна». Автор роману – письменник,  головний редактор видавництва «Фоліо» Олександр Красовицький. Книга має абсолютно вигаданий сюжет, який, одначе, підказаний реальністю. 

Про це йшлося під час презентації книги в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Я написав художній твір, і двійники це тільки інструмент для того, щоб показати життя в сучасній росії», – зазначає автор книги.

У ході презентації Олександр Красовицький зазначив, що для написання книги у 500 сторінок йому знадобилося всього 52 дні.

Книга має нестандартний формат подачі матеріалу – лише пряма мова героїв і немає слів автора. Всі 12 героїв твору вигадані, серед них, наприклад, українець-розвідник, дві росіянки, одна з яких вважає себе етнічною українкою, два охоронці путіна, чотири його двійника, спеціальні люди, які відбирають двійників та керують процесами.

Книга видана накладом 2500 примірників. Мова оригіналу – українська, невдовзі вийде й варіант англійською. Однак, зауважує автор, вона також перекладена і російською мовою.

«Вона існує не тільки українською мовою, а мені весь час закидають, «як ти міг, а чому на сайті вона є російською мовою?». Я скажу – бо ми не замикаємось тільки на територію України. Ми існуємо в світі, де за кордонами України,  росії живуть багато російськомовних людей, пострадянських, в тому числі українських, які не читають українською. І є величезна кількість росіян, які читають таку літературу, і в усі можливі місця, де вона може знаходитися в світі, щоб туди дісталися російські громадяни і прочитали її російською, вона потрапляє», – зазначив видавець.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini