Фото Харківський Медіа Хаб: президент «Асоціації приватних роботодавців» Олександр Чумак
27 Листопада, 2023, 20:08

У Харкові презентували програму USAID для підприємців

23 листопада в Харківському Медіа Хабі відбулася презентація проєкту для підприємців “Харків стійкий”, яка стартувала 18 вересня за підтримки програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України” та продовжиться до травня 2024 року. Про деталі розповів керівник програми, президент «Асоціації приватних роботодавців» Олександр Чумак.

За словами пана Чумака, проєкт “Харків стійкий” націлений на співпрацю з представниками малого і середнього бізнесу, які займаються сферою переробки, виробництва метала та дерева, продуктів харчування, логістикою тощо, та постраждали внаслідок широкомасштабного вторгнення росії й потребують відновлення.

Програма має кілька напрямків діяльності: навчальні послуги в межах навчального курсу, розробка індивідуальних планів, допомога в залученні інвестицій та грантів, розвиток нетворкінгу між підприємцями, компаніями та представниками влади.

В межах проєкту планується провести два навчальних курси, 200 консультацій, низку нетворкінгових заходів. «Харків стійкий» буде завершений великим економічних форумом, який допоможе обговорити напрямки розвитку, запросити інвесторів та донорів, налагодити співпрацю між компаніями.

Спікер зазначив, що на курси будуть обрані щонайменше 50 представників бізнесу: ФОП-и та компанії, націлені на розвиток, масштабування, залучення більшої кількості найманих працівників (але не більше 250 осіб), розширення виробництва та послуг, а також  ті, хто бажає вийти на експорт і мають потреби в підтримці своєї діяльності. 

В рамках програми близько 20 українських компаній отримають індивідуальні плани розвитку та виходу на експортні ринки.

Партнерами проєкту «Харків стійкий» є: Експортно-кредитне агентство, деякі банки, місцева влада, митниця, державна податкова служба, Харківський обласний центр зайнятості, тощо. Для роботи у програмі USAID “Конкурентоспроможна економіка України” залучені сім експертів Асоціації приватних роботодавців України.

Дізнатися про заходи, які відбуваються в рамках програми “Конкурентоспроможна економіка України” можна на сторінці в соціальній мережі Facebook «Асоціація приватних роботодавців». Долучитися до проєкту можна на будь-якому етапі.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini