7 Вересня, 2023, 19:57

У ДПСУ прокоментували можливі зміни у перетині кордону для жінок, які підлягають військовому обліку

Правила перетину кордону затверджені урядом, Постановою №57, де чітко визначено умови і категорії, кому дозволено перетинати кордон на час дії воєнного стану. Загалом всі обмеження, які діють на цей час, стосуються чоловіків українців, у віці від 18 до 60 років, а також категорії посадових осіб або держслужбовців, які визначені відповідно до посад і визначені урядом. Інших моментів змін до правил за останній час відносно категорії жінок не було.

На цьому наголосив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Звісно, якщо будуть прийняті зміни в правилах перетину державного кордону, будуть визначені чіткі умови перетину, чітка категорія, то прикордонники, які і раніше, дотримуватимуться всіх правил перетину кордону для громадян України», – пояснив Андрій Демченко.

Він також зазначив, що за останній час вступили дві зміни відносно категорій осіб, які були внесені до правил перетину державного кордону України на час дії воєнного стану.

«Це рідні та близькі або особи, чиї рідні та близькі загинули під час безпосередньої участі в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення. Також був розширений пункт відносно представників авіаційної спрямованості, тобто студенти та курсанти, які навчають в навчальних закладах України та слідують на стажування або проходження практики за кордон, через те, що в Україні повітряний простір закритий», – додав Андрій Демченко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini