22 Лютого, 2024, 12:39

У 2023 році Державна регуляторна служба зекономила для бізнесу 15 мільярдів гривень

За результатами аналізу та підрахунку витрат впровадження регулювань, Державна регуляторна служба відмовила в погодженні десятків проєктів регуляторних актів центральних органів виконавчої влади, чим зекономила для бізнесу 15 мільярдів гривень.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Олексій Кучер, Голова Державної регуляторної служби України.

«Ми фільтруємо регуляторні акти всіх наших регуляторів і можемо блокувати певні акти, не пропускати ті, які ускладнюють роботу бізнесу, які є неефективними, регулювання яких є надскладними або затратними для бізнесменів, – ми маємо можливість блокувати такі акти. Ті акти, які були заблоковані, – зекономили нашому бізнесу 15 мільярдів гривень», – зазначив він.   

За словами Олексія Кучера, загалом у 2023 році було опрацьовано 1260 проєктів регуляторних актів центральних органів виконавчої влади, місцевих органів виконавчої влади та  органів місцевого самоврядування.

На регіональному рівні було переглянуто понад 1650 діючих регулювань – 41% було скасовано та в 21% були внесені зміни відповідно до закону щодо принципів регуляторної політики.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini