10 Травня, 2024, 15:56

У 2023 році активи «Укренерго» зросли майже на 45 млрд гривень

Результати незалежної оцінки показали, що, попри складну ситуацію в енергосистемі країни, активи компанії «Укренерго» протягом 2023 року зросли на майже 45 млрд гривень.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Володимир Кудрицький, Голова правління НЕК «Укренерго».

«Внаслідок нашої здатності залучати грантові, в основному, кошти на відбудову наших підстанцій пошкоджених і навіть на розбудову нових ліній електропередач, наші активи дуже зросли у вартості. В цьому році компанія «Делойт» зробила незалежну оцінку вартості наших активів і по суті майже на 45 мільярдів гривень наші активи виросли в нашій звітності, і це підтверджено незалежним оцінщиком. Це значить, що актив держави, який називається «Укренерго» подорожчав на 45 мільярдів, попри всі обстріли та всю складну ситуацію, яка є в енергосистемі. Це показує, яким чином ми працюємо для того, щоб вартість компанії для нашого акціонера, держави, зростала», – зазначив Володимир Кудрицький. 

За його словами, це хороший результат, який дасть змогу і в майбутньому залучати фінансування для енергетичної галузі України.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini