Володимир Кондрашов, речник Держспецзв’язку, Медіацентр Україна-Укрінформ
Володимир Кондрашов, речник Держспецзв’язку, Медіацентр Україна-Укрінформ
19 Травня, 2023, 15:43

У 2022 році було заблоковано понад 9,5 млн фішингових атак, які здійснювалися на державні організації України – речник Держспецзв’язку

9 523 362 фішингові атаки було заблоковано протягом 2022 року. Це дані  системи захищеного доступу до мережі інтернет, системи, яка знаходиться у підпорядкуванні Державного центру кіберзахисту й обслуговує близько 200 державних організацій. Їх під час обговорення в Медіацентрі Україна – Укрінформ  озвучив речник Держспецзв’язку Володимир Кондрашов.

«В питанні фішингових атак йдеться не тільки про фінанси, а й про викрадення персональних даних громадян. Будь-яких даних, до яких можуть «дотягнутися» російські хакери. Фішинг – це не тільки проблема громадян фінансово, це –  питання національної безпеки», – наголосив він.

Володимир Кондрашов зауважив, що починаючи з 14 січня 2022 року у 2,8 раза виросла кількість критичних інцидентів.

«Майже в 3 рази збільшилася кількість кібератак та кіберінцидентів. Ми воюємо з росією, ми відслідковуємо діяльність понад 80 хакерських груп, пов’язаних із росією. Більшість із них це так звані «хакери в погонах», це російські військові, які прямо чи опосередковано атакують нашу інфраструктуру».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini