Максим Козицький, начальник Львівської ОВА, Медіацентр Україна-Укрінформ
Максим Козицький, начальник Львівської ОВА, Медіацентр Україна-Укрінформ
16 Лютого, 2023, 15:02

Три ракети влучили в об’єкт критичної інфраструктури на Львівщині, не залучений до постачання електроенергії: перебоїв немає — начальник ОВА

Під час ворожого нічного обстрілу Львівщини 16 лютого відбулися три ракетні влучання в об’єкт критичної інфраструктури в Дрогобицькому районі. Про наслідки атаки та енергетичну ситуацію в області під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Об’єкт не залучений до постачання електроенергії, тому перебоїв зі світлом не було. Пожежа погашена, наслідки ліквідовані. Внаслідок ракетного удару потерпілих немає, люди знаходились в укриттях. Є також пошкодження громадського сектору близько від епіцентру удару. Будемо допомагати громаді відновлювати», — повідомив Козицький.

Як додав начальник ОВА, за останні кілька днів у області практично не спостерігалося перебоїв з електропостачанням.

«Графік споживання електроенергії відповідає виділеному ліміту на Львівську область. Я сподіваюся, що, якщо буде можливість і надалі стільки електроенергії отримувати, як зараз, ми будемо нормально нею забезпечені. Але все залежить від можливих наступних ударів противника», — зазначив Козицький.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini