Олександр Мережко, голова комітету ВРУ з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, Медіацентр Україна-Укрінформ
Олександр Мережко, голова комітету ВРУ з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва, Медіацентр Україна-Укрінформ
8 Листопада, 2022, 12:51

Треба використати всі шляхи, щоб запобігти постачанню балістичних ракет з Ірану до росії — нардеп Олександр Мережко

Україні треба діяти на випередження, щоб запобігти постачанню балістичних ракет з Ірану до росії. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив голова комітету ВРУ з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко.

“Треба намагатися застосувати дипломатичні шляхи, політичні шляхи і економічний тиск у вигляді санкцій. Тобто всі можливі засоби впливу на поведінку Ірану треба застосовувати, щоб цього не сталося. І я сподіваюся, що цього не буде”, — розповів Олександр Мережко.

За його словами, Іран вже став співучасником російських злочинів в Україні, коли передав рф дрони-камікадзе, які нині атакують наше мирне населення. 

“Ми вимагаємо посилення тиску на Іран. Хоча вже багато санкцій наклали раніше, але  ще є певні резерви, які можемо використати і вимагати посилення цих санкцій. Бо кінцевою метою є тотальна ізоляція агресора. А щоб її досягти, можна використовувати санкції”, — пояснив голова комітету ВРУ з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini