Фото Медіацентр Україна – Одеса: Людмила Сергійчук, помічниця генеральної директорки та художньої керівниці Одеського національного академічного театру опери та балету
15 Червня, 2023, 16:40

Театральний сезон в Одеському театрі опери та балету закінчиться прем’єрою балету для дітей “Дюймовочка”

У наступному сезоні в театрі продовжать проєкти, які запустилися у 2022 році. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса Людмила Сергійчук, помічниця генеральної директорки та художньої керівниці Одеського національного академічного театру опери та балету.

“Наприкінці сезону, 17-18-25 червня  у нас буде прем’єра – дитячий балет “Дюймовочка”. Це авторський проєкт нашого театру – сучасний, ефектний, з прекрасною музикою. А сам сезон завершиться 11 липня, цілий тиждень будуть йти класична опера, класичний балет та всі прем’єри, які ми зробили цього складного року”, – розповіла Сергійчук.

Також вона розповіла, що у наступному сезоні оперний театр продовжить два проєкти, що були розпочаті. Це проєкт “Нова музика України”, в рамках якого театр надає молодим українським композиторам проявити себе, представляє оркестр, хор, сцену, а солісти виконують твори митців. А також проєкт “Подорож маленького музиканта”, в рамках якого юні глядачі знайомилися з музикою, театром, балетом, оркестром, життям за лаштунками сцени.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini