13 Вересня, 2023, 17:18

Світові фактори впливатимуть на зростання цін на пальне – Сергій Куюн

Наразі потенціал зростання цін на пальне, за рахунок повернення податків, вичерпаний. Тому основним драйвером в цьому питанні є ріст світових цін.

На цьому наголосив директор консалтингової групи «А95» Сергій Куюн  під час обговорення в рамках головної дискусійної платформи країни BrainHub в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Сьогодні чергова хвиля коригування цін, +1 гривня у великих мережах, по світлих нафтопродуктах. Скраплений газ підростає. На жаль, я думаю, це не останнє коригування. Тому що це зростання ми прогнозували ще на початку вересня, але ж, так чи інакше, ринок протримався ще навіть 10 днів. Поки що говорити про 60 грн за літр ще зарано. Але ж немає впевненості що на 90 доларах нафта зупиниться. Тому дивимося, сьогодні все буде залежати тільки від зовнішніх факторів», – пояснив Сергій Куюн.

BrainHub – це головна дискусійна платформа країни, створена Media Center Ukraine – Ukrinform. Вона об’єднує експертів державного і громадського сектору. У рамках BrainHub точаться інтелектуальні дискусії навколо питань післявоєнного відновлення України. Тут народжуються кращі ідеї, які лягатимуть в основу дорожньої карти відбудови України у всіх секторах: економічному, інфраструктурному, освітньому, аграрному, безпековому, цифровому тощо. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini