17 Травня, 2022, 13:39

Суспільне зробить все можливе, щоби Євробачення-2023 відбулось в Україні — Микола Чернотицький

Цієї п’ятниці суспільний мовник розпочинає консультації із Європейською мовною спілкою, щодо проведення Євробачення-2023 в Україні.  Суспільне докладе усіх зусиль, щоби міжнародний пісенний конкурс відбувся саме  в Україні. Про це  заявив  під час брифінгу у Медіацентрі Україна голова правління Суспільного Мовлення Микола Чернотицький, отримуючи від голови делегації України на Євробаченні Оксани Скибінської документацію із Турина на проведення конкурсу. 

«Ми робимо все можливе, і я сподіваюсь держава також нас підтримає в цьому, щоби Євробачення відбулось тут. І я сподіваюсь Євробачення пройде в мирній Україні. Тим не менше, безпековий фактор важливий. І рішення остаточне буде прийматися разом з Європейською мовною спілкою. Це будуть складні перемовини, я вже впевнений в цьому», — розповів  Микола Чернотицький.

Чернотицький також нагадав, що у 2017 році, коли Євробачення відбувалось  у Києві, Україна закладала так звану фінансову гарантію у розмірі 15 мільйонів євро. Це означало, що у разі непередбачуваних обставин, за ці кошти пісенний конкурс могла б провести інша країна.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini