Дмитро Живицький, голова Сумської ОВА, Медіацентр Україна-Укрінформ
Дмитро Живицький, голова Сумської ОВА, Медіацентр Україна - Укрінформ
30 Серпня, 2022, 14:05

Сумська ОВА створила 25 кілометрову «зону безпеки» біля кордону з росією перед новим навчальним роком

Сумська область готується до нового навчального року. Наразі вирішується питання, у якому форматі буде проходити освітній процес.

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Дмитро Живицький, голова Сумської ОВА.

«У тих навчальних закладах, де буде можливість проводити навчання онлайн і оффлайн, буде застосовуватись змішана форма навчання. Це виключно заклади освіти, де є бомбосховища. В деяких школах освітній процес можливий лише у форматі онлайн – це 25 кілометрова «зона безпеки» від кордону з росією. Обстріли окупантом не бувають глибше, ніж 15 кілометрів вглиб території. Ще 10 кілометрів ми додали для більшої безпеки», – сказав він.

Дмитро Живицький додав, що як буде проходити навчання вирішували спільно з батьками. У ряді шкіл та садочків, де вдалося облаштувати комфортні бомбосховища, батьки вважають, що дітям буде комфортніше у навчальних закладах, ніж самостійно вдома.

За словами очільника області, примусової евакуації зі Сумщини не планується.

«На щастя, в результаті обстрілів жертв не було останнім часом. Ті люди, які бажають виїхати, ми їм допомагаємо транспортом. Або ж допомагаємо знайти місце проживання у нас в області або за її межами», – додав він.

З області евакуювали всі інтернатні заклади, особливо з прикордонних районів. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini