Сергій Цівкач, виконавчий директор UkraineInvest у Медіацентрі Україна, 30 червня
30 Червня, 2022, 12:37

Створять понад 600 робочих місць: ірландська компанія  Kingspan інвестує в будівельний технохаб в Україні 200 млн євро — виконавчий директор UkraineInvest

200 млн євро на будівництво технологічного хабу в Україні інвестує ірландська компанія Kingspan. Про це розповів під час брифінгу у Медіацентрі Україна виконавчий директор UkraineInvest Сергій Цівкач. 

«Компанія виробляє продукцію у сфері будівельних матеріалів. Вони будуватимуть новий технологічний хаб в Україні. Будівництво буде відбуватися з 2023 по 2027 рік. Загальна сума інвестицій — 200 млн євро. Буде працевлаштовано понад 600 людей в Україні», — зазначив Сергій Цівкач.

За його словами, нині урядовий офіс із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest  супроводжує компанію Kingspan  в Україні. 


«Ми надаємо їм повну підтримку в частині пошуку земельних ділянок, в частині отримання дозвільних процедур, коли до цього дійде. І маємо надію, що цей проєкт перейде із стадії анонсу, в стадію реальної імплементації якомога швидше. Ми робимо для цього все можливе», —  підсумував Сергій Цівкач.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini