Фото Медіацентр Україна – Одеса: Майя Ніколаєва, перший проректор Одеського національного університету ім. Мечнікова; Євген Юраш, голова студентського професійного комітету Одеського національного університету ім. Мечнікова
22 Червня, 2023, 15:46

Студенти Одеського національного університету їм. Мечникова зібрали 40 тисяч гуманітарної допомоги для постраждалих з Херсонщини

Також вони зібрали корми для зооволонтерів, що рятували тварин на Херсонщині. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Євген Юраш, голова студентського професійного комітету Одеського національного університету ім. Мечнікова.

“Ми долучилися до допомоги переселенцям з Херсонщини, які постраждали під час підриву дамби на Каховській ГЕС і зібрали для них понад 40 тисяч гривень. Придбали дитяче харчування, засоби гігієни, частину роздали тим, хто вже мешкає в Одеській області, частину відвезли до Херсонщини за допомогою Федерації боксу Одеської області”, – розповів Юраш.

Він додав, що 22 червня на Херсонщину була відправлена чергова партія допомоги, також студенти зібрали корми та віддали зооволонтерів, що рятують тварин з Херсонської області.

Окрім того, студенти допомогли з прибиранням території Національного університету “Одеська політехніка”, який постраждав внаслідок ракетного обстрілу 14 червня.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini