Photo by Media Center-Odesa : Олександр Яковенко, ,Олександр Бабіч
9 Листопада, 2022, 14:27

Зимової форми на фронті досі не вистачає —  одеський волонтер 

Вона псується за місяць експлуатації в бойових умовах, розповів під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Одеса волонтер Олександр Бабіч, директор громадської організації «Суспільство та історична спадщина».

«Ми ще початку серпня кричали, що треба шити зимовий одяг. Ми розуміли, що у тих, хто отримав таку форму у лютому чи навесні, її вже нема. Другого комплекту форму не видають. А зараз нам розповідають казки, що нам щось шиють Латвія та Естонія. Вибачте, я повернувся нещодавно з окопів, і там дуже холодно, а включити пічку не завжди можна», —  розповів Олександр Бабіч. 

Тому волонтерам досі доводиться завозити форму з інших держав, додає волонтер.

«Тому ми возили мультикам британський з Франції та партіями по 500-600-800 штук завозили до України. Зараз знайшли у Великій Британії склади з теплим одягом британських військових і завозимо звідти. Витратили на це 12 тисяч фунтів, грошей не залишилося. Так що у зимовій формі є потреба», —  сказав Олександр Бабіч. 

Як він додав військові можуть себе купувати необхідні зимові речі, наприклад, берці, але їх важко знайти у продажі.

«У нас є матеріали, є потужності, але немає майстринь, вони усі поїхали з України. Тому вважаю, великі підприємства, мають закрити такі потреби», – зауважив Бабіч.  

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini