Медіа Центр Україна —  Одеса: Леонід Ігнатьєв, голова Громадської організації "Воєнно-історичний центр "Пам'ять і слава" Катерина Ротаренко, пошуковець Громадської організації "Воєнно-історичний центр "Пам'ять і слава", Сергій Суднік, заступник голови громадської організації "Воєнно-історичний центр "Пам'ять і слава", учасник гуманітарного проєкту Збройних Сил України "На Щиті", Леонід Ігнатьєв, голова Громадської організації "Воєнно-історичний центр "Пам'ять і слава"
9 Листопада, 2022, 11:59

Загиблих українських бійців ми знаходимо набагато менше, ніж російських солдатів, — волонтери-шукачі проєкту «На щиті»

Про це розповів під час брифінгу у Медіацентр Україна —  Одеса Леонід Ігнатьєв, голова Громадської організації “Воєнно-історичний центр “Пам’ять і слава”, учасник гуманітарного проєкту Збройних сил «На щиті».  

«Ми знаходили наших хлопців зі слідами катувань, зі слідами пострілів у голову, навіть зі слідами скотчу на кінцівках. Але можу сказати, що наших загиблих хлопців ми знаходимо набагато менше, ніж російських солдатів» , —  зазначив волонтер. 

«Ми не уповноважені розповідати про кількість, бо війна ще триває. Але можу сказати, що за час роботі місії додому повернулися сотні захисників для поховання у колі родині. Коли ми працюємо у прифронтових зонах, треба розуміти, що ми не завжди знаємо, кого ми знайдемо – нашого захисника чи противника. У нашій роботі треба бути не емоційним, а професійним», додав заступник Леоніда Ігнатьєва Сергій Судник.

Громадська організація “Воєнно-історичний центр “Пам’ять і слава”, працює у рамках гуманітарного проєкту Збройних сил «На щиті» з квітня 2022 року. Пошукова група працювала у Київській, Херсонській, Харківській, Миколаївській та Донецьких областей.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini