12 Грудня, 2022, 17:40

За тиждень на тимчасово окупованій території Запорізькій області знищено десятки рашистів, близько 200 поранено — мер Мелітополя

Минулий тиждень був досить трагічним для рашистів на тимчасово окупованій 

території Запорізької області, особливо пекельними були вихідні. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив міський голова Мелітополя Іван Федоров. 

«Було знищено їх блокпост, який знаходився на відстані 20 км від міста Мелітополя. Знаковим є населений пункт Новобогданівка — там логістичний вузол рашистів, через яких ведуть переброску залізною дорогою своєї військової техніки. По-друге, була знищена радіолокаційна станція, через яку рашисти як здійснювали своїми силами ППО відслідковування, так і аеронавігацію. І третє — знищення рашистів на території готельно-ресторанного комплексу на околиці міста Мелітополя, на базі якого постійно проживав підрозділ ФСБ рашистів, який відповідав за аналітику та ведення баз даних. На території цього комплексу проживав і відпочивав підрозділ осетинців. В цілому на трьох об’єктах безповоротні втрати рашистів — це десятки. А втрати щодо поранених — це сотні. Близько 200 рашистів поїхали до шпиталів», — повідомив Федоров.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini