Фото Медіацентр Україна – Одеса: Сергій Костенко, прокурор Одеської області
20 Грудня, 2022, 15:36

З початку повномасштабної війни Одещину обстріляли 70 разів – обласна прокуратура

Зафіксовано влучання 111 ракет в об’єкти цивільної та критичної інфраструктури. Про це розповів під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса прокурор Одеської області Сергій Костенко.

Як додав посадовець, 54 рази Одещину обстріляли ракетною зброєю наземного та морського базування, 2 рази – тактичною авіацією, 7 обстрілів було здійснено корабельною артилерією, ще 7 – за допомогою БПЛА.

Прокуратура розслідує факти загибелі 32 людей в наслідок обстрілів, в тому числі двоє дітей. 96 людей отримали поранення, у тому числі 13 дітей.

“Понад 1000 мешканців зазнали пошкоджень власного майна. 34 будівлі зруйновано, 243 квартири та приватні будинки суттєво пошкоджені, ще 324 квартири та приватні будинки пошкоджено вибуховою хвилею”, – зазначив Сергій Костенко.

Також він додав, що зруйновано та пошкоджено 32 приватних бази відпочинку, 19 складських приміщень, 80 торгових павільйонів та знищено великий торговельний центр, де працювали понад 300 підприємств.

“Три цивільних судна були захоплені та ще три пошкоджені. Суттєвих руйнувань зазнали одеський аеропорт, нафтопереробний та припортовий заводи, залізничий міст тощо”, – розповів Сергій Костенко.

На місцях обстрілів вилучено понад 2400 уламків снарядів та ракет, серед них і заборонені касетні боєприпаси, якими ворог атакував селище міського типа Затоку 3 березня.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini