У Львові створили мапу із точками подачі струму, вже позначено 225 місць
Stroom Map — це інтерактивна карта закладів, де можна попрацювати чи підзарядитися, якщо дім чи офіс залишились без електрики. У Львові ця карта поповнилась 225 різноманітними точками.
«Ми створили цю карту рівно тиждень тому, коли зрозуміли, що дуже багато львів’ян потребують місця куди піти попрацювати чи просто погрітися, якщо в них вдома чи в офісі немає світла. Так ми розробили Stroom map, це були буквально 10-20 точок, які ми самі знали чи попитали по знайомих підприємцях і вже далі ця карта стала поширюватися львівскими медіа, просто багатьма львів’янами у соцмережах», — розповів під час брифінгу у Медіацентрі Україна розробник онлайн-мапи Роман Тимоцко.
Зокрема, на карті є фіолетові точки — це означає, що у закладі є і генератор і укриття, а сині — це коли є лише генератор.
«Ми маємо додаткові категорії, які треба увімкнути, щоб побачити. Це заклади з укриттям, які працюють під час тривоги, але там немає генератора. І заклади під категорією “пічка, дрова, дві свічі”, де є тепла їжа. Можна отримати теплі напої, але, на жаль, струму там немає», — додав Роман Тимоцко.
На мапі, зокрема, позначені і пункти обігріву. До роботи над цією ініціативою долучилась міська влада.
«Особливо цей період осінньо-зимовий, ворог, росія намагається використати для того, щоб залякати, щоб заморозити людей фізично, але що ми бачимо натомість — люди все більше об’єднуються і знаходять варіанти, як навіть в таких складних умовах без електропостачання, інколи без водопостачання, без теплопостачання можна було давати гідну відповідь і приклад самоорганізації. Тому я сьогодні маю насправді дуже велику честь презентувати ініціативу, яку власне запропонувала компанія маркетингова Stroom Digital і ця ініціатива вже сьогодні працює» — заявив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.
Окрім Львова, такі мапи струму уже є у Києві та Рівному.
Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini