22 Грудня, 2022, 18:36

Свобода слова не має широкого поширення на країну, яка веде себе как терорист, блокувати російські канали допустимо, – МКІП

Блокування російських каналів, які розпалюють ворожнечу та підсилюють війну, є допустимим в Україні. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів заступник Міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко.

«Боротьба з дезинформацією не може обмежуватися спростуванням фейків або поширенням своїх наративів. Треба на корню рубати канали, по яким вони поширюються. Це означає, що свобода слова не має такого широкого поширення на країну, яка веде себе як терорист. Якщо терористи захоплюють певний об’єкт — давно були дискусії серед журналістської спільноти — можна їм давати слово чи не можна? Тепер це перемістилося на рівень держави із висновками, що блокувати їхні канали, які вони використовують для розпалення ворожнечі, для підсилення війни, абсолютно допустимо. Я сподіваюся, що наслідками буде також процес засудження пропагандистів — і цей масовий процес матиме вплив на всю подальшу історію медіа, свободи слова, допустимих чи недопустимих обмежень», — зазначив Шевченко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini