Брифінг: Нові приміщення сучасної клініки з протезування Superhumans Center відкриваються на Львівщині
29 Березня, 2023, 15:44

Нові приміщення сучасної клініки з протезування Superhumans Center відкриваються на Львівщині

“У квітні у Винниках, поблизу Львова, розпочне роботу сучасна лабораторія з виготовлення та збору протезів. На сьогодні дві особи вже отримали біонічні протези. Ще 7 осіб в черзі на протезування. Це складні випадки з подвійною чи потрійною ампутацією” – розповіла на брифінгу в Медіацентрі Україна Львів директорка закладу Ольга Руднєва. 

“Будь-хто може зайти до нас нас на сайт там заповнити анкету пацієнта. Після розгляду  запрошуємо людину на медичний консиліум. З кожним пацієнтом працює мультидисциплінарна команда. Це реабілітолог, це протезувальник, психолог і іноді соціальний працівник. Потім ми разом визначаємо, яка методика, який протез і коли ця людина готова до протезування. З середини квітня ми зможемо надавати всі послуги на базі Superhumans Center біля Львова“, – розповідає директорка Superhumans Center Ольга Руднєва. 

Реабілітація на базі Superhumans Center буде безкоштовною. Для цього медичний центр залучає допомогу фінансових донорів.  Вже у жовтні заплановано відкриття другої черги закладу. Це 2 операційні, палати на 45 ліжок та апартаменти для іноземних лікарів, які будуть надавати свої послуги і передавали досвід українським лікарям. Крім того,  на базі Superhumans Center відбуватиметься навчання українських медиків протезистів та реабілітологів із різних куточків країни.

Повний запис дивіться на YouTube-каналі: https://youtu.be/XyoN4Xvl928

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працюватиме у режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini