Фото Медіацентр Україна - Одеса: Тіффані Астхем, виконавчий директор Nonviolent Peaceforce International Фелісіті Грей, голова української місії Nonviolent Peaceforce International Віктор Алхімов, керівник волонтерського штабу МрійДій Юлія Тимчик, офіцер з захисту української місії Nonviolent Peaceforce International
11 Листопада, 2022, 15:49

На Миколаївщині зараз головне сконцентруватись на допомозі деокупованим селам та виключити випадки отримання подвоєної допомоги — волонтер 

До цього висновку дійшли учасники заходу Network and Partnership Meeting, на якому обговорювали тему: «Розбудова миру пліч-о-пліч з місцевими громадами: Гуманітарні зусилля на півдні України».

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Одеса повідомив Віктор Алхімов, керівник миколаївського волонтерського штабу МрійДій.

«Зараз наше завдання у Миколаївській області – акцентувати допомогу на деокупованих селах та містах регіону. Тому що у самому Миколаєві люди отримають допомогу, а зараз вже деокуповано дуже багато сіл та містечок, де люди потребують допомоги», —  розповів волонтер. 

Також він додав, що потрібно максимально виключити випадки, коли одна людина отримає волонтерську допомогу декілька разів. «В одному із деокупованих сіл відкрили дім однієї бабусі, і її квартира була заставлена до стелі пакунками з гуманітарною допомогою. А в іншому будинку були два лежачі інваліди, які не отримували жодну допомогу», – розповів Віктор Алхімов.

Саме для цього і буде створено єдиний реєстр гуманітарних штабів на півдні України, про який можна почитати тут.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini