1 Листопада, 2022, 16:06

«Ми Українці, Ми Можемо Все». Лідер гурту Mad Heads Вадим Красноокий презентував нову пісню

Лідер гурту Mad Heads Вадим Красноокий презентував нову пісню «Ми Українці, Ми Можемо Все» у Медіацентрі Україна — Укрінформ. Композицію музикант створив уже під час повномасштабного вторгнення росії. За його словами, довго шукав саме ті меседжі, які хотів би передати усім українцям.  

«Хотілося щось сказати таке, щоб воно було максимально актуальним. Я шукав цього натхнення, я шукав позитивні меседжі. І мені здається, що вдалося це знайти, в якийсь момент пісня просто зазвучала. Якісь декілька фраз, якась одна ідея про те, про що хочу розповідати, що мене вражає, і це, звісно, ж наші люди. Як вони тримаються, борються, як воюють і як допомагають тим, хто воює. І які чудеса щодня творить український народ»,— розповів Вадим Красноокий.

До роботи над піснею долучилися й інші музиканти гурту Mad Heads, а обкладинку до неї створив художник та музикант Юрко Журавель. Композиція вже доступна для прослуховування на різних музичних сервісах. За словами лідера Mad Heads, наразі гурт виступає здебільшого із благодійними концертами, зокрема, й для українських військових.

Нагадаємо, 16 квітня 2022 року Вадим Красноокий у Медіацентрі Україна у Львові презентував пісню про затоплений крейсер «Москва». А після цього був модератом брифінгів Медіацентру у Львові.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini