Фото Медіацентр Україна — Одеса: Олег Шевчук, актор і режисер «Театру на Чайній» (онлайн), Юрій Ющенко, художній керівник Одеського театру ляльок, Лілія Штекель, художній керівник театру Юного Глядача, Тетяна Орел, PR-директор Театру музкомедії, Валерія Федотова, директор Українського драматичного театру, Ігор Чернецький, диригент Одеського національного театру опери та балету, Олена Шаврук, акторка та режисерка театру імені Перуцького
28 Жовтня, 2022, 17:54

«Глядач потребує уваги, він відкритий, і такий, як зараз, вже ніколи не буде», – одеські театральні діячі розповіли про зміну настроїв публіки 

«З 24 лютого пишуть дуже багато. Це рефлексії. І часто після того, як я прочитала п’єсу, я не можу сказати режисеру, чи можна це ставити. Не знаю, що на сцені може стати тригером, ми не знаємо, що буде робити потім глядач, коли вийде з театру. У наших виставах має бути світло, надія, щоб глядач виходив і вірив, що скоро буде перемога», — сказала під час дискусії у Медіацентр Україна — Одеса керівник літературно-драматургічної частини Одеського театру юного глядача імені Юрія Олеші Лілія Штекель.

«Глядач зараз відкритіший, більш емоційний. Потреба у театрі є, і це дуже відчувається», — додав диригент Одеського театру опери і балету  Ігор Чернецький.

«Глядачі змінились дуже сильно. Вони дуже радіють, аплодують, дарують квіти. Тому що зараз театр це як ковток свіжого повітря, який всім нам потрібен», — сказала режисерка та акторка Театру Перуцького. 

На думку Олега Шевчука, актора і режисера “Театру на Чайній», глядач зараз ходить в театр, щоб пригадати мирне життя, яке було до 24 лютого і тому потребує уваги, поваги та піклування.

«Зараз має бути ювелірна робота з глядачем, ми маємо бути дуже обережними  з ними, вони дуже відкриті, вони дуже довіряють нам. Таких глядачів, як зараз, більше не буде», – додала Валерія Федотова, режисерка Українського театру.

Повне відео дискусії можна подивиться тут.

Для  довідок: +38 050 089 58 30

Email: [email protected] 

Шукайте нас тут:

Website: https://mediacenter.org.ua

Telegram: https://t.me/mcu_odesa 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCakUdCyDNCdzfosJN2fAWpw

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini