Фото Медіацентр Україна – Одеса: Олександр Славський, начальник регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях; Оксана Кіктенко, в.о. директора державного підприємства «Білгород-Дністровський морський торговельний порт»
8 Лютого, 2023, 14:15

Фонд держмайна підпише попередню угоду про продаж Усть-Дунайського морського торговельного порту наступного тижня

Покупець пройшов всі необхідні перевірки служби безпеки України та центрального апарату Фонду держмайна України. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса повідомив Олександр Славський, начальник регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях.

“Це ТОВ  Еліксир України. З публічних джерел та державних реєстрів видно, що це реально працююча компанія, яка займається експортом мінеральних добрив. Їх статутний капітал – 20 млн гривень.  Наскільки ми розуміємо, придбання Усть-Дунайського торговельного порту – це отримання у власність компанії нових логістичних потужностей, що дозволить ефективніше працювати”, – зазначив посадовець.

Він також додав, що перевірка показала, що компанія не перебуває в санкційних списках, а її бенефіціари та власники не пов’язані з країною-агресором. 

Усть-Дунайський морський торговельний порт був проданий 17 січня 2022 року за 200 млн гривень.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini