ДСНС розгорнула1070 «Пунктів незламності», надано допомогу понад 246 тисячам людей, пожеж у пунктах не було — пресофіцер
Фото з відкритих джерел
13 Грудня, 2022, 15:37

ДСНС розгорнула1070 «Пунктів незламності», надано допомогу понад 246 тисячам людей, пожеж у пунктах не було — пресофіцер

В Україні співробітники ДСНС розгорнули вже 1070 «Пунктів незламності». Новина, яка повідомила про те, що один з таких пунктів горів у Києві, не відповідає дійсності. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ повідомив пресофіцер ДСНС України Олександр Хорунжий.

«З початку роботи у нас встановлено 1070 „Пунктів незламності“ саме ДСНС. З початку роботи „Пунктів незламності“ більше 246 тисяч людей отримали допомогу в цих пунктах. Наші люди стараються максимально задовольнити потреби людей, які приходять туди», — зазначив Хорунжий.

Пресофіцер згадав, що днями в одному із регіональних видань на Telegram вийшла новина про те, що горить «Пункт незламності» в Печерському районі. За його словами, насправді таких інцидентів не було.

«Ми почали перевіряти цю інформацію — цього не було. Не знаю, звідки з’явилася ця інформація, що це за відео та фотографії. Сьогодні ми спростували цю інформацію. У нас не було жодної пожежі — я кажу про „Пункти незламності“ ДСНС. Там чергують фахівці як по пожежній безпеці, так і працівники Нацполіції. Вони дійсно професіонали та можуть відреагувати швидко», — розповів Хорунжий.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini