Фото Медіа Центр Україна — Одеса: Мануела Гатто, директор Zaha Hadid Architects, Роман Григоришин, заступник Голови Одеської обласної військової адміністрації
31 Жовтня, 2022, 15:10

До EXPO 2030 в Одеській області збудують чотири великі мобільні павільйони

Після виставки їх можна буде використовувати з іншими цілями або перенести в інші регіони. Про це під час брифінгу у  Медіа Центр Україна — Одеса розповіла Мануела Гатто, директорка Zaha Hadid Architects, яке розробляє проєкт павільйонів до EXPO 2030.

«Чотири павільйони будуть збудовані таким чином, щоб їх можна було легко перебудувати під інші цілі, під інші виставки та заходи. Ми також знаємо про зацікавленість IT-сектору у цих павільйонах, тому ми розробили їх таким чином, щоб їх можна було легко пересувати вздовж Чорноморського узбережжя та Дніпра. Використання екологічних елементів при будівництві буде гарантією, що EXPO 2030 буде проходити з мінімальними наслідками для довкілля», —  сказала Мануела Гатто.

Як додала директорка Zaha Hadid Architects є надія, що EXPO 2030 перетворить Одесу на південний виставковий хаб України.

Як додав заступник голови Одеської Обласної Військової Адміністрації Роман  Григоришин,  що виставку в Одесі планують провести на території понад 250 гектарів в межах міста.  Крім того, майданчик стане платформою для створення найбільшого в країні технопарку, дата-центрів, IT-хабів, лабораторій та інших дослідницьких об’єктів. Він перетвориться на закрите IT-містечко, де зможуть жити та працювати 40 тисяч людей.

Для  довідок: +38 050 089 58 30

Email: [email protected] 

Шукайте нас тут:

Website: https://mediacenter.org.ua

Telegram: https://t.me/mcu_odesa 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCakUdCyDNCdzfosJN2fAWpw

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini