Фото Медіацентр Одеса – Україна: Олександр Юрко, керівник добровольчого будівельного батальйону «Добробат»; Юрій Осіпов, очільник Миколаївського осередку «Добробат»; Андрій Разін, очільник Запорізького осередку «Добробат»; Лариса Бортовик, очільниця Херсонського осередку «Добробат»
25 Січня, 2023, 16:06

До добровольчого будівельного батальону “Добробат” хочуть приєднатися понад 40 тисяч волонтерів

Починали добровольці з 2-3 тисяч активістів. Переважно це були люди без досвіду у будівельній сфері. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Олександр Юрко, керівник добровольчого будівельного батальйону «Добробат».

“Коли ми питали професіоналів у будівельній сфері, чи можливо зробити такий батальйон, вони казали, що ні. Але, мабуть, тому що ми не знали, що це неможливо, тому ми й виросли до таких масштабів. У перші декілька днів до нас приєдналися понад 2 тисячі людей. А зараз кількість охочих людей понад 40 тисяч”, – розповів волонтер.

Перший досвід “Добробат” отримав під час розбору завалів у Бородянці. Як розповів Олександр Юрко, ДСНС попросили надати для цих робіт близько 60 людей. 

“А на сьогодні ми зробили вже понад 800 виїздів на зруйновані об’єкти майже по всім регіонам. За день ми можемо працювати на 14-15 об’єктах”, – додав Олександр Юрко.

Зараз у планах “Добробату” відкрити свої осередки у Донецькій та Луганській області. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini