16 Листопада, 2022, 19:17

11 129 дітей незаконно депортовано до росії, з них повернуто 103 дитини – заступник начальника Управління ювенальної превенції Ярослав Шанько

За даними Національного інформаційного бюро, 11 129 українських дітей було незаконно депортовано на територію росії. 103 дитини вдалося повернути. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів заступник начальника Управління ювенальної превенції Національної поліції Ярослав Шанько.

“В умовах воєнного стану питання безпеки та захисту дітей набуло особливої актуальності. Державними інституціями наразі напрацьовуються механізми, а також їх правове закріплення у законодавстві України щодо повернення цих дітей. Незаконна депортація, умисні вбивства, сексуальне насильство щодо дорослих та дітей – це далеко не весь список злочинних діянь російських загарбників проти українського населення”, – повідомив Шанько. 

Заступник начальника Управління ювенальної превенції Національної поліції зазначив, що наразі проводиться робота зі встановлення фактів незаконного вивезення дітей та скоєння воєнних злочинів щодо дітей на звільнених територіях.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini