Фото Медіацентр Україна – Одеса: Денис Ястреб, генеральний директор Національної асоціації страховиків України
8 Серпня, 2023, 16:03

Страховий ринок України майже повернувся до довоєнних показників 2021 року

І зараз демонструє певний ріст. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Денис Ястреб, генеральний директор Національної асоціації страховиків України.

“Особливих змін не відбувається, ми тримаємо свої позиції та наші показники навіть дещо зростають. В грошовому вимірі ситуація буде як і у 2021 році. Буде зібрано 20 мільярдів гривень страхових премій. За виплатами показники теж будуть на рівні 2021 року”, – розповів Ястреб.

Він зазначив, що у лідерах як раніше страхування по КАСКО, обов’язкове страхування цивільноправової  відповідальності, а також добровільне медичне страхування та послуга “Зелена картка” для тих, хто виїжджає за кордон. Хоча кількість страхових договорів ще не досягла довоєнного рівня, зазначив фахівець.

Також він додав, що за вимогами Національного Банку України за перше півріччя 2023 року страховий ринок покинуло дві компанії з російським капіталом.

Денис Ястреб також зазначив, що у 2023 році страховики все активніше пропонували клієнтам страхувати життя, здоров’я та майно від воєнних ризиків.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini