7 Липня, 2023, 14:19

Страховий фонд у 20 мільярдів гривень – Дмитро Соломчук про додаткові рішення в питанні продовження роботи “зернового коридору”

Навіть попри маніпуляції росії, Захід не піде на жодні поступки в питанні продовження роботи «зернового коридору». Водночас в України є додаткові рішення, на випадок, якщо росія чинитиме перепони в роботі “коридору”.

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосив Дмитро Соломчук, народний депутат та член Комітету ВРУ з питань аграрної та земельної політики.

«Я думаю, що ні на які поступки Захід не піде, і поки що росія ще маніпулює, хоча  не думаю, що її думка в політичному світі когось взагалі цікавить. І для того, щоб випередити ситуацію було прийнято рішення виділити 20 мільярдів гривень страхових гарантійних коштів. Якщо навіть росія не буде гарантувати безпеку, буде проти «коридору», кораблі зможуть заходити. Є судновласники, які готові заходити й так, а Україна цим страховим фондом у 20 мільярдів буде гарантувати їм фінансову безпеку в разі уражень», – додав він.

Нагадаємо, що у травні цього року дію «зернової угоди» було продовжено на два місяці – до 18 липня 2023 року.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini