22 Квітня, 2022, 14:05

«Stop Bloody Energy»: представники найбільших енергетичних компаній України закликають західний бізнес припинити співпрацю з росією

Група ДТЕК разом із НАК «Нафтогаз України» та НЕК «Укренерго» започаткували ініціативу під назвою «Stop Bloody Energy». Вони закликають західний бізнес припинити комерційну діяльність з російськими енергетичними компаніями. Про цю ініціативу  розповів виконавчий директор компанії ДТЕК Дмитро Сахарук під час брифінгу у Медіацентрі «Україна»

«Ми запустили сайт, де ми збираємо інформацію про всі компанії, які торгують енергоносіями з росією і російськими компаніями. Починаючи від трейдерів газу, вугілля, нафти, закінчуючи постачальниками обладнання, яке необхідне для видобутку нафти, газу та вугілля», – пояснює Сахарук.

За його словами, завдяки цій ініціативі, деякі компанії вже ухвалили рішення про те, що вони припиняють працювати в росії. 

Також Сахарук наголосив, що  росія щодня  заробляє на продажу газу, нафти та вугілля близько мільярда доларів. Відповідно, ці кошти можуть іти на закупівлю зброї та техніки для окупантів.

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm