Поліція Київської області
6 Квітня, 2022, 15:29

Стефанчук запросив європарламентарів до Бучі та Бородянки: щоб на власні очі побачили злочини росіян

Зафіксувати злочини росіян на Київщині, а для цього – приїхати до України. До цього закликав парламентарів Ради Європи Голова Верховної Ради  Руслан Стефанчук під час спільного брифінгу із Президентом ПАРЄ Тіні Коксом у Медіацентрі «Україна».  

«Я запрошую вас в Україну, я запрошую вас в Київ, Бучу, Ірпінь, Бородянку, Ворзель, Гостомель. Давайте разом пройдемо тими стежками, де вчинялися злочини проти українського народу… Ми маємо зробити все, щоб такого більше не відбулося. Такий лозунг  «Ніколи знову» був проголошений в 1945 році, мабуть, до 2022 багато хто його забув…. Ми нічого не забудемо, ми нікому не пробачимо, ми все відбудуємо і зробимо все, щоб такого більше не відбулося», — заявив Руслан Стефанчук.

Голова Верховної Ради також запросив Парламентську асамблею Ради Європи створити спеціальну комісію, яка б могла виїхати на місця злочинів, вчинених російськими військами, щоб зафіксувати всі такі факти. За словами Руслана Стефанчука, український парламент вже долучений до ініціативи: усі служби Верховної Ради, зокрема, засоби масової інформації, мають прибути до деокупованих районів Київщини, щоб задокументувати вчинені росіянами звірства.

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm