Марина Байдюк, президент United Help Ukraine (США), Медіацентр Україна-Укрінформ
Марина Байдюк, президент United Help Ukraine (США), Медіацентр Україна-Укрінформ
14 Грудня, 2022, 17:43

Ставлення світу до України змінилося: сьогодні це країна, яка стоїть на захисті світових цінностей – United Help Ukraine (США)

Погляд світу на Україну змінився: сьогодні її сприймають як захисницю світових цінностей та країну, яка обов’язково переможе. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ розповіла президент United Help Ukraine (США) Марина Байдюк.

«Змінилося те, як світ зараз дивиться на Україну. Це не країна, яка прийшла просити. Це країна, яка зараз стоїть на захисті світових цінностей — це свобода, права людини. Великі організації, міжнародні організації зараз допомагають Україні не тільки тому, що це потрібно. Вони розуміють, що це розбудова, перебудова країни, яка буде очолювати світ», — зазначила Байдюк.

Як повідомила президент United Help Ukraine, з ходом війни допомога від американців зменшується, проте все ще триває. 

«Допомога, особливо фінансова, з часом зменшується. Але все одно американці приходять і роблять все можливе, щоб підтримати нас. Великі корпорації, благодійні організації продовжують допомагати. На меншому рівні, але це триває. Люди висловлюють свою думку, що вони тепер бачать Україну як країну, яка захищає і їх теж. Це країна, яка обов’язково переможе. В американських колах відверто говорять, що хочуть зробити все для перемоги, а не просто підтримати Україну», — розповіла Байдюк.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini