Фото Медіацентр Україна – Одеса: Ірина Цимбалар, вдова ексгравця “Чорноморця” Іллі Цимбаларя; Сергій Цимбалар, старший син ексгравця “Чорноморця” Іллі Цимбаларя
22 Серпня, 2023, 16:45

Старший син і дружина легендарного одеського футболіста проти “Матча пам’яті” гравця у москві

Про це на брифінгу у Медіацентрі Україні – Одеса заявили Сергій та Ірина Цимбалар.

“Батько відіграв більшу частину кар’єри у “Спартаку”, де з ним поводилися незаслужено”, – говорить Сергій. “В Іллі були пропозиції з найкращих клубів Італії та Іспанії, але московська команда його не відпустила вчасно, а зробила це тільки у 1999 році як відпрацьований матеріал. Коли тато помер у 2013 році, ніхто зі “Спартака”, крім Ігоря Лєдяхова, не прилетів на похорон. До москви був направлений офіційний лист з пропозицією взяти участь у заході, допомогти з встановленням пам’ятника або організацією матчу та вечора пам’яті. Відповіді не було. Як я дізнався пізніше, керівництво “Спартака” вирішило відмовитись, тому що Цимбалар похований в Україні, в Одесі, а не у росіі. Пройшло десять років і у рф вирішили самотужки провести матч його пам’яті. Але ніхто нашого дозволу на проведення цієї гри не питав. Ми проти такого заходу, готові робити все, щоб він не відбувся”, – резюмував син футболіста.

Одним з ініціаторів проведення матчу пам’яті Іллі Цимбаларя став його молодший син Олег, який минулого року виїхав до рф та не спілкується з братом та матір’ю. 

“Брат не поставив нас у відомість щодо проведення заходу. Це його вибір, який ми не приймаємо і просили його не згадувати нас. У рф йому задурили голову і наголосили, що він зможе виїхати на прізвищі батька. “Спартак” хоче використати татове ім’я, пропіаритися та заробити на цьому грошей, але ми їм це право не давали. Не розумію як люди можуть дозволити собі проводити такий матч, коли над батьковою могилою летять ракети, коли син та дружина Іллі у цей час можуть знаходитись у бомбосховищі”.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini