Фото Медіацентр Україна – Одеса: Сергій Готко, директор департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Одеської обласної військової адміністрації
3 Серпня, 2023, 13:27

Станом на початок серпня на Одещині втонуло 25 осіб

Попри офіційну заборону купання через мінну небезпеку та підривом дамби Каховської ГЕС. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Сергій Готко, директор департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Одеської обласної військової адміністрації.

Він зазначив, що зараз на Одещині заборонено перебування осіб у пляжних зонах, встановлено обмеження пересування  громадян,  а також рух транспортних засобів в межах прибережної смуги Чорного моря.

“Однак, попри попередження та заборону купатися через мінну небезпеку та небезпеку інфекційних захворювань кількість загиблих людей на водних об’єктах лише зросла. На 3 серпня 2023 вже загинуло 25 осіб, 21 чоловік та дві жінки.  Серед загиблих двоє хлопчиків. 10 осіб загинули у липні. Минулого року за такий самий період загинуло 20 осіб, серед них двоє дітей”,  – розповів посадовець.

Він додав, що на морі загинуло 3 людини, в річках – 7, в закритих водоймах – 15.

Посадовець зазначив, що головні причини гибелі людей – необережне поводження на водних об’єктах, нехтування особистою безпекою під час купання в заборонених для цього місцях та купання в нетверезому стані.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini