Фото Медіацентр Україна – Одеса: Роман Григоришин, заступник голови Одеської обласної військової адміністрації
19 Вересня, 2023, 14:40

Співпраця з іноземцями та ремонти закладів освіти й осель – чого досяг за три місяці роботи одеський регіональний офіс міжнародного співробітництва

Установа створена в червні 2023 року для комунікації та координації з регіонами-партнерами, містами-побратимами та міжнародними донорськими організаціями. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Роман Григоришин, заступник голови Одеської обласної військової адміністрації.

Як зазначив посадовець, подібні офіси були створені у всіх регіонах України. Серед головних досягнень одеської установи – встановлення співробітництва з німецьким містом Бремен.

“Уряд вільного ганзейського міста Бремен виділив транш ну розмірі 718 тисяч євро для відбудови зруйнованих по пошкоджених внаслідок російських ракетних атак закладів освіти міста Одеси. Ці домовленості будуть закріпленні підписанням тристороннього договору між владою Бремену, одеською обласною військовою адміністрацією та закладами освіти наприкінці вересня. Також з бременською торговою палатою узгоджено проведення бізнес-місії цієї осені, метою яких є знайомство німецьких бізнесменів з Одещиною”, – розповів Роман Григоришин.

Завдяки співпраці між GEM, Howard G Buffet Foundation встановлено понад 1500 нових вікон у пошкоджених будинках Одещини.

Також до кінця року планується збільшення кола партнерів, зокрема ведеться комунікація з регіоном Валенсія, Королівство Іспанія та Приморсько-Горанською жупанією республіки Хорватія.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini