14 Квітня, 2024, 16:07

Союзники України мають зрозуміти, як використовувати новітні технології для боротьби з російським флотом – Маршал Королівських ВПС Британії у відставці

Попри те, що у світі побутує думка, що основні елементи війни – це повітряні сили та сухопутні війська, однак, не можна виключати і нову природу ведення війни – асиметричну. Коли, наприклад, з повітря успішно можна завдавати удару по флоту.

Про це під час Другої Чорноморської безпекової конференції Міжнародної Кримської платформи сказав Маршал Королівських ВПС Британії у відставці, Едвард Стрінгер, старший науковий співробітник «Policy Exchange», колишній генеральний директор Академії оборони Об’єднаного стратегічного командування.

“Наше завдання зрозуміти, як ми зможемо успішно атакувати російський флот наявними силами та засобами, особливо у Криму. Якщо ми чітко продумаємо, як новітні технологічні рішення можна використати в Чорноморському регіоні задля проведення успішної боротьби з російським флотом, то це те, що вже потрібно зробити”, – заявив Едвард Стрінгер.

Він додав, що ситуація на морі дуже змінилася, вже країни не будують великотоннажні суда, щоб мати потужний флот. Основу флоту тепер складають технології.

#CrimeaPlatform
#ExpertNetwork
#BlackSeaSecurityConference12:40

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini