Фото Медіацентр Україна – Одеса: Володимир Карпич, заступник директора Департаменту систем життєзабезпечення Одеської обласної військової адміністрації 
14 Вересня, 2023, 15:00

Соціальна сфера та житлово-комунальне господарство Одещини на 94% готові до опалювального сезону

Роботи з підготовки тривають за графіком. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів Володимир Карпич, заступник директора Департаменту систем життєзабезпечення Одеської обласної військової адміністрації. 

“Вже проведені ремонтні роботи на 1191 котельнях, підготовлено 1797 км тепломереж, 7992 багатоквартирних житлових будинків. Роботи виконуються за графіком, проблемних питань з технічної підготовки об’єктів житлово-комунального  господарства та соціальної сфери немає. До 01 жовтня 2023 об’єкти життєзабезпечення мають бути готові опалювального сезону на 100 %”, – зазначив посадовець.

Він також додав, що 17% від кількості всіх котелень в області, або 221, відмовилися від природного газу і перейшли на альтернативні джерела палива. До початку опалювального сезону планується завершити роботи з адаптації ще 13 альтернативних котелень.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini