7 Червня, 2024, 17:04

Сьогодні варто відкривати пов’язані з Укроборонпромом підприємства, залучаючи таким чином жінок до захисту країни – Оксана Григор’єва

Сьогодні варто відкривати підприємства оборонної промисловості та залучати жінок до виготовлення продукції військового значення.

Таку думку під час обговорення в Медіацентрі Україна – Укрінформ висловила Оксана Григор’єва, радниця з гендерних питань командувача Сухопутних військ ЗСУ.

«Держава має про це подбати, зокрема міністерства, які відповідають за економіку і соціальний розвиток в тому числі – в нас можна і сьогодні відкривати підприємства, які будуть пов’язані з Укроборонпромом і залучати якомога більше жінок для захисту Батьківщини, для виробництва  певної продукції військового значення – тих же дронів. Наші жінки мають золоті руки, можна їх долучати. Але це державна політика. Тут більше потрібно звертатися до народних депутаток, до МФО «Рівні можливості», які підтримують ініціативи, – тобто на законодавчому рівні відкривати підприємства, де будуть залучені жінки і це буде збільшувати і робочі місця, і заробітну плату», – зазначила Оксана Григор’єва.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini