3 Серпня, 2023, 13:39

Снарядний голод в окупантів: завдяки вдалим українським атакам кількість обстрілів противником зменшилася втричі

Потужна робота українських захисників по складах боєпостачання змушує відчувати ворога снарядний голод. Кількість обстрілів з боку противника при цьому зменшується в рази. Так, минулого тижня, завдяки проведеній потужній роботі, вдалося знищити 7 польових складів, які ворог розгорнув на лівобережжі.

Про це повідомила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня України Наталя Гуменюк під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Певні спостереження є, і певні досягнення в цьому сенсі в нас були минулого тижня, коли потужна робота по польових складах боєпостачання, які ворог розгорнув  на лівобережжі, – в нас вийшло знищити до 7 складів таких. І ворог дійсно відчував снарядний голод» – наголосила вона.

Наталя Гуменюк також зазначила, що через обережну та якісну роботу українських захисників по транспортних маршрутах, логістика ворога ускладнена та уповільнена, однак повністю не зупинена. Тому, за її словами, час від часу противнику вдається підтягувати певні ресурси, резерви як по боєприпасу, так і по поновленню техніки й по особовому складу. Однак, зауважила вона, це відбувається не в тій відповідності темпу розвитку бойових подій. 

«Тому є такі просідання в статистиці, коли ворог дійсно втрачає  можливість атакувати, і кількість обстрілів, зокрема на нашій ділянці, спадала аж до 30 за добу. Це відчувався снарядний голод. Потім ми побачили, що вони трошки підтягнули ресурси, знову підняли позначку обстрілів до 90. І ми, продовжуючи контрбатарейну боротьбу, продовжуємо їх посувати по лівому берегу глибше і далі, для того, щоб вони не мали можливості дистанційної обстрілювати. І також мінус два склади польових боєпостачання ворожого. Знову бачимо, що за минулу добу – 54 обстріли. Це – суттєве зниження», – пояснила Наталя Гуменюк.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini