19 Лютого, 2024, 17:17

Словацькі фермери на одному з пунктів пропуску розпочали акцію протесту, блокуючи рух вантажних транспортних засобів – ДПСУ

У понеділок, по напрямку пункту пропуску «Ужгород» на кордоні  зі Словаччиною, словацькі фермери розпочали акцію щодо привернення уваги до їхньої діяльності, блокуючи рух для вантажних транспортних засобів. 

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

«Сьогодні о 13:00 по напрямку пункту пропуску «Ужгород», це кордон зі Словаччиною, словацькі фермери розпочали свою акцію щодо привернення уваги до їхньої діяльності, блокуючи рух для вантажних транспортних засобів. Але, за інформацією від словацьких колег, яку ми мали до цього, такі дії можуть тривати лише протягом години. І, скоріш за все, сподіваємось, що зараз десь вони можуть закінчитися. Але чи дійсно це так, чи все ж таки блокування продовжуватиметься довший період, ми обов’язково будемо відстежувати цю ситуацію та повідомляти окремо», – зазначив Андрій Демченко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini