3 Листопада, 2023, 15:00

Сили оборони активно нищать ворожий потенціал та позиції на лівобережжі Херсонщини, – Наталя Гуменюк

Протягом однієї бойової доби українські захисники знищили значну кількість ворожої техніки та окупантів на лівому березі Херсонщини.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня України Наталя Гуменюк.

«Основними нашими успіхами є знищення ворожого потенціалу, ворожих позицій. Мінус 18 крупнокаліберних гармат, міну 2 артустановки реактивних систем залпового вогню, мінус 2 танки, мінус бронетранспортер і ще 14 одиниць автобронетанкової техніки, мінус 2 човни і мінус 32 окупанти  – непоганий результат за одну бойову добу. Так, ми продовжуємо нищити їхній потенціал, застосовуючи як контрбатарейну боротьбу, так і інші форми і методи роботи», – зазначила вона.

Водночас Наталя Гуменюк закликала дотримуватися режиму інформаційної тиші, аби не нашкодити і цивільному населенню лівобережжя, якому мстить ворог, і полегшити долю населення правого берега, бо ворог намагається імітувати зупинку Сил оборони саме атаками на правий берег.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini