Сергій Гайдай, начальник Луганської обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна-Укрінформ
Сергій Гайдай, начальник Луганської обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна-Укрінформ
12 Січня, 2023, 17:51

Рух супротиву діє на Луганщині попри смертельний ризик: підриваються машини колаборантів та залізниця, палають штаби окупантів — начальник ОВА

Попри постійний ризик для життя партизани чинять супротив на тимчасово окупованій території Луганщини. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

«Я вважаю, що рух супротиву працює результативно і активно. Дехто каже, що це легкі речі — листівки розклеїти щодо колаборантів, призову, або щодо псевдореферендуму… Але це все смертельно небезпечно. Якщо людину спіймають, це буде величезна проблема, якщо не смертна кара. У кращому випадку людину обміняють. Ми бачили, як чомусь підриваються машини з колаборантами. Бачили відео, як хтось підпалює штаби окупантів. Ми бачили, як підриваються залізничні колії, фіксували спалення розподільчих шкафів на залізничній колії, що потім зупиняло логістику на залізниці до тижня. Партизанський рух працює. Працює достатньо активно і вдало. Люди нам дуже допомагають у боротьбі з окупантами», — зазначив Гайдай.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini