30 Квітня, 2022, 16:35

Розвідники зафіксували літаки рф на аеродромі в білорусі за 130 кілометрів від України

На відстані 130 кілометрів від державного кордону з Україною на аеродромі в Брестській області республіки білорусь знаходяться шість літаків оперативно-тактичної авіації росії, а в Могилівській області розгорнуто дивізіон ОТРК “Искандер”.

Про це сказав речник Міністерства оборони України Олександр Мотузяник під час брифінгу в Медіа Центрі «Україна» (Київ).

“Як стало відомо нашій розвідці, на аеродромі в брестській області білорусі на відстані 130 км від державного кордону з Україною перебуває шість літаків оперативно-тактичної авіації росії. І також у могильовській області на відстані 170 км від кордону з Україною розгорнуто дивізіон оперативно тактичного ракетного комплексу “Искандер””, – повідомив Мотузяник.

Він поінформував, що обстановка на Волинському та Поліському напрямках “залишається без суттєвих змін”.

“Визначені підрозділи збройних сил республіки білорусь продовжують виконувати завдання з посилення білоруського – українського кордону в Брестській і Гомельській областях. Водночас не виключається здійснення противником провокацій з подальшим звинуваченням у них Збройних сил України”, – зазначив Мотузяник.

Окрім того, зауважив він, зберігається загроза завдання противником ракетних ударів по території військової та цивільної інфраструктури України з території білорусі.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini