9 Листопада, 2022, 17:38

РОЗКЛАД ЗАХОДІВ МЕДІАЦЕНТРУ УКРАЇНА – УКРІНФОРМ (КИЇВ, ВУЛИЦЯ Б. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО 8/16) НА 10 ЛИСТОПАДА

12:00 — Іван Федоров, міський голова Мелітополя (онлайн)

Актуальні питання:
Оперативна та гуманітарна ситуація в Мелітополі

13:00 — Олександр Хара, експерт з питань зовнішньої та безпекової політики Центру оборонних стратегій, дипломат, радник Міністра оборони України (2020) (персональна участь)

Актуальні питання:
Вибори в США: що це означає для України

14:00 — Максим Пасічник, ветеран ДШВ ЗСУ
Вадим Коваленко, волонтер, один з кращих триатлетів України
Олександр Джусупов, волонтер (персональна участь)

Тема: презентація благодійного забігу через Бучу та Ірпінь «Марафон незламних»

Чому це цікаво?
12 листопада у Гостомелі стартує благодійний забіг «Марафон незламних». Його мета – зібрати кошти на створення та розбудову «Центру психологічної допомоги та реабілітації для військових».
Півмарафон буде проходити через Бучу та Ірпінь, які для всього світу стали символом російського садизму та героїзму українських воїнів. Хедлайнером проєкту стане десантник Максим Пасічник, який брав участь в операції зі звільнення аеропорту «Антонов», а потім за 10 днів самотужки подолав понад 100 кілометрів без їжі та води. Допомагати на дистанції йому буде один з кращих триатлетів України, харків’янин Вадим Коваленко.
Запрошення долучитися до забігу також отримали українські зірки та лідери громадської думки. Під час півмарафону організатори планують зібрати 300 тис. грн.

15:00 — Юлія Шелудько, виконавча продюсерка Українського Радіо, координаторка проєкту “Радіодиктант національної єдності” (персональна участь)

Актуальні питання:
Підготовка та результати “Радіодиктанту національної єдності”

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini