8 Жовтня, 2023, 11:08

РОЗКЛАД ЗАХОДІВ МЕДІАЦЕНТРУ УКРАЇНА – ЛЬВІВ (ВУЛ. РУСЬКА,20) НА 09 ЖОВТНЯ 

11:00 – Як театральне мистецтво допомагає подолати психологічну травму, пов’язану з війною. Брифінг з нагоди премʼєри п’єси “Джива” Херсонського театру імені Миколи Куліша та Project Art Theater. 

Спікер

Анатолій Матвійчук, народний артист України, автор пʼєси «Джива»

Чому це цікаво:

У Львові 9 жовтня о 20.00 у Львівському академічному духовному театрі «Воскресіння» відбудеться премʼєрний показ за дебютною пʼєсою народного артиста України Анатолія Матвійчука у рамках Міжнародного театрального фестивалю «Золотий Лев» у постановці Надії Агєєвої-Швед. 

«Джива» – нова робота Анатолія Матвійчука, яку сам він назвав трансцедентальною п’єсою. Це є спроба дати відповідь на складні питання буття, які не дають спокою багатьом.

Оригінальна постановка молодої режисерки Надії Агєєвої Швед, незвична сценографія, особлива гра акторів – все це те, що варте вашої уваги у ці складні часи, які нині переживає Україна.  

У виставі задіяні документальні розповіді херсонських поетів з книги «Херсонщина. Арт-спротив», які звучать автентичними голосами самих поетів, котрі пережили окупацію міста. Наприкінці постановки звучить саундтрек у виконанні Катерини Ясенчук та Анатолія Матвійчука, який є логічним і світлим завершенням спектаклю.

Фото та відеоматеріали для ЗМІ:

https://drive.google.com/drive/folders/1Gkotk0JPbPcp-WOUEq-dQhYoeH-Ug8tH?usp=drive_link

https://drive.google.com/drive/folders/13j4lT9mS6oSlgWcSHIl4ktkvqFigIycr?usp=sharing

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini